ولاشجرد
خبرهای محلی،عمومی،سیاسی،اجتماعی وفرهنگی
قالب وبلاگ
معاون اول قوه قضاییه:
خاوری بیاید به نفع خودش است
جام جم آنلاین: بازگشت خاوری مدیر عامل سابق بانک ملی و پاسخگویی به اتهامات وارده به صلاح وی است.

معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه همگان بدانند که جمهوری اسلامی ایران برای بازگرداندن خاوری به کشور در مضیقه نیست گفت: بازگشت خاوری مدیر عامل بانک ملی و پاسخگویی به اتهامات وارده به صلاح وی است. 
 
حجت الاسلام سید "ابراهیم رییسی" روز یکشنبه در حاشیه تحلیف اعضای جدید هیات منصفه مطبوعات افزود: یکی از راه های بازگرداندن خاوری متوسل شدن به پلیس بین الملل است اما بهترین راهکار همان توصیه ای است که سخنگوی قوه قضاییه در باره بازگشت این فرد داشته است.

"غلامحسین محسنی اژه ای" سخنگوی قوه قضاییه به تازگی گفته بود که بازگشت خاوری به کشور به صلاح وی است.

رییسی در ادامه درباره آخرین اخبار و اطلاعات روند رسیدگی به پرونده فساد مالی اخیر گفت: آخرین اخبار درباره این پرونده باید از سخنگوی قوه قضاییه دریافت شود اما باردیگر به همه مردم و شهروندان قول می دهم که پرونده فساد مالی اخیر با جدیت رسیدگی می شود.

رئیسی ادامه داد: به مردم یقین می دهم که عزم و اراده جدی در دستگاه قضایی بوجود آمده است تا با ابعاد مختلف این پرونده برخورد جدی شود.

وی اضافه کرد هم اکنون گروهی از کارشناسان و حسابرسان در قالب چندین گروه بازپرس ،پرونده فساد مالی اخیر را بررسی می کنند تا ابعاد و زوایای مختلف این پرونده شناسایی شود.

[ یکشنبه ٢٤ مهر ۱۳٩٠ ] [ ۸:۱٠ ‎ب.ظ ] [ محمدناصری ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یکی ازاهالی ولاشجردتویسرکان هستم که به امید خداتصمیم دارم مشکلات روستا واهالی آن رابدینوسیله به گوش مسئولین محترم برسانم واخبارواطلاعات روستارا دراین وبلاگ جهت آگاهی بدیگر همولایتی ها درج نمایم
نويسندگان

موضوعات وب
آرشيو مطالب
امکانات وب