ولاشجرد
خبرهای محلی،عمومی،سیاسی،اجتماعی وفرهنگی
قالب وبلاگ


دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد که اتهامات آمریکا علیه ایران بخاطر شکست تمامی نقشه های این کشور در منطقه و بویژه علیه سوریه و عراق است.


سیدحسن نصرالله: علت اتهام زنی آمریکا به ایران شکست پروژه هایش در سوریه و عراق است

دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد که اتهامات آمریکا علیه ایران بخاطر شکست تمامی نقشه های این کشور در منطقه و بویژه علیه سوریه و عراق است.
سیدحسن نصرالله در دیدار سالانه با شماری از مسئولان و روحانیون کاروان های حج لبنان با اشاره به اتهام های دروغین واشنگتن علیه ایران و تاکید بر اینکه از این طریق می خواهد به اختلاف های مذهبی بین کشورهای اسلامی دامن بزند گفت: این اتهامات دروغین هیچ ارزشی ندارد و بی تاثیر است چرا که آمریکا می خواهد زمان باقی ماندن خود در عراق را تمدید کند و البته به دلیل ترس از تحقق نیافتن این هدف، در حال حاضر وضعیت بد و نگران کننده ای را سپری می کند. به گزارش ایرنا، سیدحسن نصرالله در ادامه این دیدار، ضمن تشویق حجاج به انجام درست مناسک حج مطابق با وضعیت حساس و سخت کنونی افزود: علت ناآرامی های مذهبی در بحرین، عربستان، یمن و سوریه، سیاست های دولت آمریکاست.
آمریکایی ها به دنبال
فتنه مذهبی هستند
در همین حال، یک عضو فراکسیون حزب الله در مجلس لبنان گفت: توطئه جدید آمریکا علیه ایران بعد از شکست نمایش دادگاه حریری در لبنان ساخته شده است و هدف آن سوق دادن منطقه به سوی فتنه مذهبی است که این امر بسیار خطرناک است.
«نوارساحلی» عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت وابسته به حزب الله نیز در خلال مراسمی در منطقه «هرمل» واقع در شرق لبنان گفت: اتهامات دروغین آمریکا علیه ایران یک نمایش بی ارزش است که کسی آن را قبول نخواهد کرد.
وی با تاکید بر اتهامات دروغین آمریکا علیه ایران مبنی بر تلاش برای ترور عربستان در واشنگتن گفت: آمریکا با این توطئه به دنبال تغییر واقعیت یعنی شکست های پیاپی خود در منطقه است اما انکار، حقیقت را عوض نمی کند.
از سوی دیگر «وئام وهاب» رئیس حزب توحید عربی لبنان در دیدار با گروهی از جوانان سوریه در بیروت با اشاره به اتهام اخیر آمریکا علیه ایران تصریح کرد: این اتهام دروغ و ساختگی است و من امیدوارم که مسئولان ایرانی و عربستانی روابط و همکاری خود را افزایش دهند.
وی ادامه داد: ایران و عربستان دو کشور بزرگ در جهان اسلام هستند و آمریکا قصد دارد روابط آنها را تیره کند.

[ سه‌شنبه ٢٦ مهر ۱۳٩٠ ] [ ٩:٥٠ ‎ب.ظ ] [ محمدناصری ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یکی ازاهالی ولاشجردتویسرکان هستم که به امید خداتصمیم دارم مشکلات روستا واهالی آن رابدینوسیله به گوش مسئولین محترم برسانم واخبارواطلاعات روستارا دراین وبلاگ جهت آگاهی بدیگر همولایتی ها درج نمایم
نويسندگان

موضوعات وب
آرشيو مطالب
امکانات وب