ولاشجرد
خبرهای محلی،عمومی،سیاسی،اجتماعی وفرهنگی
قالب وبلاگ
کد مطلب: 82496, P.View: 645
۲۴ شهریور ۱۳۸۹
بنابر اعلام منابع عراقی امروز دو پایگاه نظامی آمریکا در استانهای بابل و القادسیه بوسیله موشک گراد مورد حمله قرار گرفتند.

به گزارش مهر به نقل از روزنامه القدس العربی، یک منبع امنیتی محلی در عراق گفت: پایگاه "کالسکو" در استان بابل مورد اصابت شش موشک گراد قرار گرفت و ستونی از دود از آن برخاست.

این منبع همچنین اعلام کرد با توجه به تدابیر امنیتی اطراف این پایگاه از میزان خسارات خبری مخابره نشده است. این پایگاه در منطقه المسیب در شمال حله واقع شده است.

همچنین پایگاه "ایکو" در استان قادسیه در جنوب عراق نیز مورد حمله سه موشک گراد قرار گرفت. از میزان خسارات جانی و مالی این حمله نیز به سبب اقدامات شدید امنیتی خبری در دست نیست.

منبع امنیتی محلی افزود: نیروهای امنیتی بازرسی گسترده ای را در مناطق نزدیک به پایگاههای مذکور به منظور یافتن اثری از مهاجمان انجام دادند.

شایان ذکر است که آمریکا پایگاههای مختلفی را درعراق دایر کرده است. براساس توافق میان بغداد و واشنگتن، نیروهای باقی مانده آمریکا قرار است تا پایان 2011 از عراق خارج شوند.
[ جمعه ٢٦ شهریور ۱۳۸٩ ] [ ۱٢:٥٧ ‎ق.ظ ] [ محمدناصری ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من یکی ازاهالی ولاشجردتویسرکان هستم که به امید خداتصمیم دارم مشکلات روستا واهالی آن رابدینوسیله به گوش مسئولین محترم برسانم واخبارواطلاعات روستارا دراین وبلاگ جهت آگاهی بدیگر همولایتی ها درج نمایم
نويسندگان

موضوعات وب
آرشيو مطالب
امکانات وب