خاوری بیاید به نفع خودش است

معاون اول قوه قضاییه:
خاوری بیاید به نفع خودش است
جام جم آنلاین: بازگشت خاوری مدیر عامل سابق بانک ملی و پاسخگویی به اتهامات وارده به صلاح وی است.

معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه همگان بدانند که جمهوری اسلامی ایران برای بازگرداندن خاوری به کشور در مضیقه نیست گفت: بازگشت خاوری مدیر عامل بانک ملی و پاسخگویی به اتهامات وارده به صلاح وی است. 
 
حجت الاسلام سید "ابراهیم رییسی" روز یکشنبه در حاشیه تحلیف اعضای جدید هیات منصفه مطبوعات افزود: یکی از راه های بازگرداندن خاوری متوسل شدن به پلیس بین الملل است اما بهترین راهکار همان توصیه ای است که سخنگوی قوه قضاییه در باره بازگشت این فرد داشته است.

"غلامحسین محسنی اژه ای" سخنگوی قوه قضاییه به تازگی گفته بود که بازگشت خاوری به کشور به صلاح وی است.

رییسی در ادامه درباره آخرین اخبار و اطلاعات روند رسیدگی به پرونده فساد مالی اخیر گفت: آخرین اخبار درباره این پرونده باید از سخنگوی قوه قضاییه دریافت شود اما باردیگر به همه مردم و شهروندان قول می دهم که پرونده فساد مالی اخیر با جدیت رسیدگی می شود.

رئیسی ادامه داد: به مردم یقین می دهم که عزم و اراده جدی در دستگاه قضایی بوجود آمده است تا با ابعاد مختلف این پرونده برخورد جدی شود.

وی اضافه کرد هم اکنون گروهی از کارشناسان و حسابرسان در قالب چندین گروه بازپرس ،پرونده فساد مالی اخیر را بررسی می کنند تا ابعاد و زوایای مختلف این پرونده شناسایی شود.

/ 4 نظر / 7 بازدید
هرجه باشم وطنم تویی

سلام محمد جان سیستم بانکی ایران خیلی ضعیف است و این همه اختلاس نشان از ضعف مدیریت است ما در سیستم بانکی زندگی میکنیم که 137ملیون کارت عابر بانک دارد ولی تمام این سیستم ها به وسیله فقط یک سیستم شبکه شتاب هدایت میشود. برخی از حسابداران هم که در فن حساب سازی متخصص هستند و آنجنان حسابسازی کرده که تازه مقامات عزیز ما دریافتند که چه خبر است..اعتماد مردم به برخی بانکها کم شده است ما در تهران زندگی میکنیم و میبینیم ای قضایا را درد ما این است که مملکت ما مملکت آزمون وخطاست در واقع باید بلایی سرمان بییاد وبعد به فکر چاره باشیم .....تا کی مصنوعی باشیم و حرف برخی ها انقدر کلفت هست که انگار خبری نیست ...

هرجه باشم وطنم تویی

اگر مایل باشید مطالبی آموزنده و جالب برای شما sendکنم.

خاوری

خاوری را پراندند تا دیگران هزینه نشوند.سیستمی که نمیخواهند در آن شفافیت مالی باشد همین است دیگر.از این وضعیت گل آلود همیشه آنهایی که میخواهند این وضعیت عدم شفافیت تداوم یابد منتفع میشوند الان در همه جای دنیا با یک کد tdf همه اطلاعات اعم از بهداشتی بیمه ای -تولد -حسابهای بانک -میزان معاملات -خرید و فروش -معاملات ال سی چکهای صادره پرداخت عوارض و مالیات و هرچیزی که یک شهروند برایش ثبت میباشد در آن کد منعکس شده آنوقت ما وقتی به یک اداره مراجعه میکنیم و فیشی را در یک باجه پرداخت میکنیم آنوقت باجه بغلی بدون تاییده فیش باجه اولی آن را قبول ندارد حال خود بخوان ......

هشت بهشت

کد (تی دی اف) چیزی شبیه کد ملی خودمان است که با تمامی اطلاعات یک شخص اعم از ارقام و اعداد و غیره لینک دارد و اصطلاحا یک کد مادر بوده و چیزی فراتر از مستر کارت میباشد این کد منحصر به فرد بوده قابل خرید و فروش نیست و امتیاز آن قائل به دولت مرکزیست تمامی مشخصات سجلی یک شخص گروه خونی -اثر انگشت -دی ان ای - سابقه درمانی -سوابق قضایی -سوابق شهروندی -سوابق دارایی های ثبت شده -سوابق علمی-شغل -سوابق مالی و غیره در این کد ثبت شده و این کد ازطریق مراجع و ادارات فدرال مرکزی مرتبا بروزرسانی میگردد.