جوادفریدونی

بنام خدا

باخبر شدیم یکی از هم وطنانمان که ساکن کرج می باشدبنام آقای جواد فریدونی در مسابقات تکواندو شرکت کرده که اصل خبر بشرح زیر میباشد

تکواندو کاران ایرانی قهرمان مسابقات بین المللی صربستان شدند

اخبارورزش های رزمی:تکواندو کاران ایرانی قهرمان مسابقات بین المللی صربستان شدند
خبرگزاری ایرناخبرگزاری ایرنا 4 روز و 12 ساعت و 56 دقیقه قبل

بلگراد- تکواندو کاران جمهوری اسلامی ایران در رده های سنی بزرگسالان، نوجوانان و نونهالان با کسب 23مدال در دهمین دور مسابقات بین المللی تکواندوی 'اوپن گالب' صربستان قهرمان شدند.
به گزارش روز یکشنبه ایرنا، تکواندو کاران اعزامی از جمهوری اسلامی ایران در دهمین دوره مسابقات تکواندوی اوپن گالب صربستان که از امسال در گروه مسابقات بین المللی درجه اول تکواندوی اروپا قرار گرفته است، با برتری بر حریفان سرسخت خود توانستند با کسب 3 مدال طلا، یک نقره و 6 برنز در رده بزرگسالان و یک مدال طلا، یک مدال نقره و 4 مدال برنز در رده نوجوانان و یک مدال طلا و 6 برنز در رده نونهالان مقام قهرمانی را از آن خود کردند.
تیم تکواندوی جمهوری اسلامی ایران با پیروزی در این دوره، برای نهمین بار قهرمان مسابقات بین المللی تکواندوی اوپن گالب صربستان شد.
در رده بزرگسالان، 'حسین کیانی'، 'مسعود بهرامی'، 'افشین ساکت' مدال طلا و 'امید عبیدین' مدال نقره و 'بهزاد عبدی فر'، 'هادی شاهوردی'، 'یاسین اکبر نتاج'،           'جواد فریدونی'، 'میثم محالی' و 'مهدی خدابخشی' مدال برنز را ار آن خود کردند.
دررده نوجوانان، 'سید مجتبی کرامتی' مدال طلا و 'نریمان عاشوری' مدال نقره و 'عارف فرشاد مهر'، 'سید محمد معصومی'، 'داور محسن پور' و 'محسن صیفوری' مدال برنز را بدست آوردند.
در رده نونهالان، 'امیر حسین جلال وند' مدال طلا و 'سالار نیک کار' ، 'محسن علی محمدی'، 'صدرا صباحی'، 'پوری قره داغی'، 'سید امیر احمدی' و 'عرفان مدگو' مدال برنز را در این دور از مسابقات بین المللی تکواندو برای میهن اسلامی خود به ارمغان گرفتند.
'سید نعمت خلیفه' هماهنگ کننده تیم های تکواندوی جمهوری اسلامی ایران یکشبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با ابراز خرسندی از پیروزی تکواندو کاران کشورمان، سازماندهی این دور از مسابقات بین المللی تکواندو اوپن گالب صربستان را بسیار خوب توصیف کرد.
وی گفت: تکواندو کاران کشورمان با روحیه بالا و برخورداری از تاکتیک های ویژه خود توانستند حریفان قدر خود را در این مسابقات شکست داده و کاپ قهرمانی را از آن جمهوری اسلامی ایران کنند.
وی همچنین از 'سید رضا مظلومی سادات' سرپرست تیم نونهالان و نوجوانان، 'مرتضی سلطانی، سرمربی تیم بزرگسالان، 'حمید خسرو شاهی' و 'هاشم خضرائی' سرمربیان تیم نونهالان و 'هوشیار دیندار' سرمربی تیم نوجوانان تکواندو کاران کشورمان و تمامی کسانی که در قهرمانی تیم تکواندوی جمهوری اسلامی ایران به گونه ای سهیم بودند، قدردانی کرد.
تیم ملی تکواندو جمهوری اسلامی ایران در این دور از مسابقات بین المللی تکواندو در صربستان در رده نونهالان با 8 نفر، در رده نو جوانان با 10 نفر و در رده بزرگسالان با 11 نفر حضور داشتند.
در دهمین مسابقات بین المللی تکواندوی اوپن گالب صربستان، 800 تکواندوکار از 34 کشور از جمله جمهوری اسلامی ایران، فرانسه، انگلیس، آلمان، برزیل، رومانی، بلغارستان، اسلوونی، کرواسی، قبرس، پرتغال و لوکزامبورگ شرکت داشتند.
اروپام**2061**1596
انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر 30627255

/ 2 نظر / 7 بازدید
محمد فریدونی ولاشجردی

با سلام من یکی از شاگردان استاد جواد فریدونی هستم در این سایت اشکالاتی وجود دارد از جمله این کا ایشان در مسابقات صربستان مقام دمو (نقره) را کسب کردند نه مقام سوم(برنز). با تشکر

محمد فریدونی ولاشجردی

سلام باشه چشب در حال حاضر جواد فریدونی در حال تمرین کردن و زدن انتخابی برای رفتن به ویتنام هستند