طفره رفتن سفیر آمریکا از پرداختن به سرنگونی هواپیمایشان در قم

خبرنگاران پاکستانی با محاصره سفیر آمریکا در اسلام‌آباد از وی درباره انهدام هواپیمای بدون خلبان در ایران سئوال کردند اما سفیر آمریکا از پاسخ به این سئوال طفره رفت و خبرنگاران با سئوالات پی در پی خود سفیر آمریکا را به چالش کشیده و جنجال خبری در این زمینه بوجود آمده است.
رسانه‌های پاکستانی در مورد سقوط هواپیمای بدون سرنشین آمریکا بر فراز استان قم از سفیر آمریکا توضیح خواستند اما وی از پاسخ به این سؤال طفره رفت.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه اردو زبان "خبرین " چاپ پاکستان، ایران چندی پیش یک فروند هواپیمای جاسوسی بدون سرنشین را در آسمان استان قم منهدم کرده است.

خبرین نوشته است که هواپیمای بدون خلبان آمریکا نزدیک تاسیسات غنی سازی اورانیوم واقع در استان قم توسط ایران منهدم شده است.

این منبع افزوده است که هدف هواپیمای بدون خلبان کسب اطلاعات از نقاط حساس و تاسیسات غنی سازی اورانیوم بوده است.

خبرین با اشاره به تأیید انهدام یک فروند هواپیمای بدون سرنشین آمریکا از سوی مقامات سپاه پاسداران، از سئوال خبرنگاران پاکستانی از سفیر آمریکا در این رابطه خبر داد.

خبرین نوشته است: خبرنگاران پاکستانی با محاصره سفیر آمریکا در اسلام‌آباد از وی درباره انهدام هواپیمای بدون خلبان در ایران سئوال کردند اما سفیر آمریکا از پاسخ به این سئوال طفره رفت و خبرنگاران با سئوالات پی در پی خود سفیر آمریکا را به چالش کشیده و جنجال خبری در این زمینه بوجود آمده است
خبر ازعصر ایران
/ 0 نظر / 7 بازدید